ماشین جو | عدم رضایت خودروسازان در مورد خروج بریتانیا از اتحادیه


عدم رضایت خودروسازان در مورد خروج بریتانیا از اتحادیه  | بازديد : 359

دو مدیر آلمانی برندهای بریتانیایی معروف مینی جگوار لندروور مشغول رایزنی هایی برای مانده بریتانیا در اتحادیه  اروپا می باشند.به گزارش پترشوراتز بنائر، مدیر گروه ب ام و گفت: من واقعا از خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا خوشحال نخواهد شد چرا که این مسئله به ضرر هر دو طرف است. از سویی دیگر رالف اسپت، مدیر JLR، افزود: ما واقعا به دنبال تجارت آزاد کالا و فناوری میان دو طرف هستیم.
گفتنی است حدود 20% از فروش جگوار لندروور متعلق به بازار اروپا می باشد و با توجه به این که تاسیسات این شرکت در بریتانیا قرار دارد، اعمال تعرفه واردات به اروپا می تواند بسیار به ضرر آن باشد و قیمت محصولاتش را نیز برای مشتریان این بازار افزایش دهد.
در واقع خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا به معنای از دست رفتن امکان جریان آزاد کالا میان این کشور و اتحادیه اروپا به عنوان یکی از مهم ترین قطب های اقتصادی جهان می باشد. آخرین آمارها نشان می دهد که هر دو کشور آلمان و بریتانیا جمعا 77% خودروهای تولید داخلشان را صادر کرده اند و لذا تغییر در سیاست های تجاری میان آن ها می تواند بسیار مضرر باشد.

برچسب : 
عدم رضایت
 
خودروسازان
 
خروج بریتانیا
 
اتحادیه
 
ماشین جو
 
ماشين جو


اشتراک گذاري اين مطلب در :   اشتراک گذاري در کلوب    اشتراک گذاري در فيس نما    اشتراک گذاري در گوگل پلاس    اشتراک گذاري در digg    اشتراک گذاري در stumbleupon    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک   ارسال نظر در مورد اين خبر
نام : *
نظر شما : *
کد امنيتي :   (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
» استفاده از کلمات رکيک، توهين به سايرين و استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نميباشد
» اگر به کیبرد فارسی دسترسی ندارید از سایت بهنویس کمک بگیرید.