ماشین جو | ناکامی بی سابقه ب ام و در چین


ناکامی بی سابقه ب ام و در چین  | بازديد : 320

برند اصلی شرکت آلمانی ب ام و اعلام کرد فروش محصولاتش در بازار ماه می چین برای اولین بار در یک دهه  اخیر کاهش یافت و با افتی 5.5 درصدی مواجه گردید.
به گزارش این شرکت علی رغم عملکرد فراتر از حد انتظار برند مینی و رشد 17.8 درصدی فروش محصولات آن با سقوط شیب نمودار عرضه خودروهایش در بازار چین مواجه گردید.این در حالی است که دو ماه پیش نیز ب ام و تنها با افزایشی 0.6 درصدی پرونده فروش خود در بازار ماه آوریل چین را بسته بود. در حال حاضر ب ام و به دلیل عدم وضعیت مناسب اقتصادی چین، تلاش دولت این کشور برای کاهش قیمت خودروهای لوکس و عدم ثبات در شبکه عرضه محصولاتش تحت فشار شدیدی قرار دارد.

این در حالی است ک ب ام و با ثبت رشدی 4 درصدی تعداد 159129 دستگاه از محصولاتش را در بازار ماه می روانه بازارهای جهانی کرد که دلیل آن را می توان احیا وضعیت بازارهای اروپا و امریکا عنوان نمود.

همچنین فروش کلی محصولات این گروه درماه گذشته نیز رشدی 5.9 درصدی را نشان می دهد که با 188287 دستگاه، بهترین فروش ماه می تاریخ آن بوده است.

 

برچسب : 
ناکامی
 
بی سابقه
 
ب ام و
 
ماشین جو
 
ماشين جو


اشتراک گذاري اين مطلب در :   اشتراک گذاري در کلوب    اشتراک گذاري در فيس نما    اشتراک گذاري در گوگل پلاس    اشتراک گذاري در digg    اشتراک گذاري در stumbleupon    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک   ارسال نظر در مورد اين خبر
نام : *
نظر شما : *
کد امنيتي :   (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
» استفاده از کلمات رکيک، توهين به سايرين و استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نميباشد
» اگر به کیبرد فارسی دسترسی ندارید از سایت بهنویس کمک بگیرید.