ماشین جو | سرقت اسناد برنامه 90 از خودروي فردوسي پور


سرقت اسناد برنامه 90 از خودروي فردوسي پور  | بازديد : 469

طبق گزارش مجري برنامه نود بار ديگر بدشانسي آورد و اين بار خودروي  شخصي اش عصر روز گذشته مورد سرقت قرار گرفت.
در اين ماجرا کيف هاي حاوي مدارک دانشگاه، مدارک برنامه 90،جزوات، دسته چک عادل فردوسي پور به سرقت رفت و گفته مي شود بخشي از اين موارد مربوط به دوستان او بوده است.چند سال پيش نيز دزد به منزل فردوسي پور زده بود.سارق يا سارقان شيشه هاي خودروي فردوسي پور را شکسته و اقدام به سرقت کيف  او کرده بودند.همچنين گزارش وب سايت رسمي برنامه نود،حاکي است روز گذشته کيف هاي دستي عادل فردوسي پور و دو نفر از همکارانش پس از شکستن شيشه ها به سرقت رفت.

همچنين در اين سرقت دو کيف عادل فردوسي پور به سرقت رفته است.
يک کيف حاوي کتابها و مدارک دوره دکترا و يک کيف ديگر شامل مدارک شخصي و کاري و دسته چک و همان دفتر معروف برنامه نود و نوشته هاي مربوطه به سرقت رفت.مجري برنامه نود در اين باره به سايت نود گفت که دفترچه برنامه نود از آن دفترهايي است که هميشه لازمش دارد و اميدوار است پيدا شود.عادل فردوسي پور براي پيگيري امور مربوط به کلانتري منطقه مراجعه کرده است. لازم به ذکر است افرادي که مدارک فردوسي پور را پيدا کنند مي توانند براي ارائه مدارک با شماره تلفن۲۲۰۳۵۰۰۰ ۰۲۱ تماس بگيرند.

برچسب : 
سرقت
 
اسناد
 
برنامه 90
 
خودرو
 
ماشین جو
 
ماشين جو


اشتراک گذاري اين مطلب در :   اشتراک گذاري در کلوب    اشتراک گذاري در فيس نما    اشتراک گذاري در گوگل پلاس    اشتراک گذاري در digg    اشتراک گذاري در stumbleupon    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک   ارسال نظر در مورد اين خبر
نام : *
نظر شما : *
کد امنيتي :   (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
» استفاده از کلمات رکيک، توهين به سايرين و استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نميباشد
» اگر به کیبرد فارسی دسترسی ندارید از سایت بهنویس کمک بگیرید.