ماشین جو | معرفی جایگزین رنو کولیوس به زودی


معرفی جایگزین رنو کولیوس به زودی  | بازديد : 359

رنو در سال جاری شاسی بلند کلاس C خود یعنی کاجار را معرفی کرد اما برنامه ای برای شاسی بلند کلاس D جدیدی نیز وجود دارد که جایگزین کولیوس خواهد شد.
طبق گزارش به گفته لارن ون دن آکر، معاون ارشد طراحی شرکتی رنو، یکی از دلایل فروش کم تر از حد انتظار کولیوس جایگاه آن است.ون دن اکر در هنگام معرفی Kwid در ماه گذشته گفت: "به نظر من یکی از مشکلات کولیوس جایگاه آن محسوب می شود که بزرگ تر از کلاس C اما کوچک تر از کلاس D است."
این شاسی بلند کلاس D جدید با پلتفرم جدید و ابعاد متمایز در مقایسه با کولیوس کاملا متفاوت بوده و یک کراس اوور کلاس D واقعی خواهد بود.
این کراس اوور کلاس D در مقایسه با کاجار تازه معرفی شده بسیار دقیق تر و عالی تر خواهد بود.
گزارشات حاکی از آن است که این شاسی بلند کلاس D دارای طول بیش تر از 5 متر بوده و در ابتدا برای بازارهای آسیایی در نظر گرفته می شود که رنو اسپیس در آن ها عرضه نمی شود. گمان می رود این خودرو از موتورهای نیسان X تریل بهره ببرد که شامل 2.0 و 2.5 لیتری بنزینی و 1.6 لیتری دیزلی است.

 

برچسب : 
معرفی
 
جایگزین
 
رنو کولیوس
 
ماشین جو
 
ماشين جو


اشتراک گذاري اين مطلب در :   اشتراک گذاري در کلوب    اشتراک گذاري در فيس نما    اشتراک گذاري در گوگل پلاس    اشتراک گذاري در digg    اشتراک گذاري در stumbleupon    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک   ارسال نظر در مورد اين خبر
نام : *
نظر شما : *
کد امنيتي :   (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
» استفاده از کلمات رکيک، توهين به سايرين و استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نميباشد
» اگر به کیبرد فارسی دسترسی ندارید از سایت بهنویس کمک بگیرید.