ماشین جو | نوسازی اتوبوس های فرسوده مهمترین دغدغه اتوبوسرانی بندرعباس


نوسازی اتوبوس های فرسوده مهمترین دغدغه اتوبوسرانی بندرعباس | بازديد : 489

به گزارش معاون سازمان اتوبوس رانی شهرداری بندر عباس اعلام کرد 20 دستگاه اتوبوس و 50 دستگاه مینی بوس نو وارد ناوگان حمل و نقل عمومی شده است.


اخلاقی در گفتگو با خبرنگار از وضعیت سازمان اتوبوس رانی خبر داد و افزود: در حال حاضر 206 دستگاه اتوبوس در ناوگان حمل و نقل عمومی در حال فعالیت است که از این تعداد 40 دستگاه اتوبوس فرسوده است.
وی افزود: 15خط مختص اتوبوس های درون شهری و 16 خط برای اتوبوس های برون شهری در نظر گرفته شده که با توجه به توسعه ناوگان این خطوط بیشتر خواهد شد.
وی در پایان در خصوص تاثیر تک نرخی شدن بنزین بر میزان کرایه اتوبوس ها ا اظهار داشت: با افزایش بهای بنزین نرخ کرایه اتوبوس های درون شهری 35 درصد افزایش داشته و نرخ کرایه اتوبوس های حومه نیز بسته به میزان مسافت طی شده محاسبه می شود.
وی در پایان افزود: مهمترین دغدغه سازمان حمل و نقل عمومی استان بندرعباس در خصوص اجرای طرح نوسازی و بازسازی اتوبوس های فرسوده است و رسیدگی به آن الزامی خواهد بود.

برچسب : 
نوسازی
 
اتوبوس فرسوده
 
دغدغه اتوبوسرانی
 
ماشین جو
 
ماشين جو


اشتراک گذاري اين مطلب در :   اشتراک گذاري در کلوب    اشتراک گذاري در فيس نما    اشتراک گذاري در گوگل پلاس    اشتراک گذاري در digg    اشتراک گذاري در stumbleupon    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک   ارسال نظر در مورد اين خبر
نام : *
نظر شما : *
کد امنيتي :   (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
» استفاده از کلمات رکيک، توهين به سايرين و استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نميباشد
» اگر به کیبرد فارسی دسترسی ندارید از سایت بهنویس کمک بگیرید.