ماشین جو | ادامه انتظار دو ساله تاکسی های فرسوده ساری


ادامه انتظار دو ساله تاکسی های فرسوده ساری | بازديد : 336

به گزارش مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ساری در رابطه با وضعیت ناوگان تاکسیرانی این شهر اظهار داشت : حدود 2974 تاکسی ون و سواری مشغول جابه جایی مسافر هستند که از این تعداد 420 خودرو فرسوده هنوز در حال فعالیت هستند.


حمیدرضا فضل الله نژاد در گفتگو با خبرنگار افزود : سهم تاکسیرانی ساری در سال 93 برای تبدیل خوودروهای فرسوده 179 خودرو بوده که غریب به 100 خودرو به بانک عامل توسط سازمان تاکسیرانی معرفی شده اند اما مدت 2 سال است فرایند نوسازی ناوگان تاکسیرانی در کشور به تعویق افتاد است .
وی از جمله مشکلات تکمیل فرایند نوسازی ناوگان تاکسیرانی به مدل خودرو در نظر گرفته شده که قطعات یدکی آن در بازار موجود نیست اشاره کرد .
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی ساری در ادامه از برابر بودن تعداد تاکسی ها  با جمعیت ساری گفت و افزود: در این رابطه ناوگان تاکسیرانی هیچ کمبودی ندارد .
وی در خصوص افزایش نرخ کرایه تاکسی ها افزود : از ابتدای سال جاری15 در صد افزاش نرخ کرایه به تاکسی ها ابلاغ شده است .
وی همچنین خاطر نشان کرد : با توجه به تک نرخی شدن قیمت سوخت و تعداد کم خودروهای دو گانه سوز در سال جاری هیچگونه افزایش نرخ نخواهند داشت و  با رانندگانی که غیر قانونی کرایه تاکسی ها را افزایش می دهند برخورد جدی صورت خواهد گرفت.
حمیدرضا فضل الله نژاد اعلام کرد : در حال حاضر تمامی تاکسی ون های ناوگان تاکسیرانی ساری مجهز به سیستم پرداخت الکترونیک می باشند و حدود 300 دستگاه تاکسی دیگر نیز آماده تجهیز به این سیستم هستند و تا آخر سال جاری کل 2974 تاکسی فعال در ناوگان به این سیستم مجهز می شوند .  

 

برچسب : 
انتظار
 
دوساله
 
تاکسی فرسوده
 
ماشین جو
 
ماشين جو


اشتراک گذاري اين مطلب در :   اشتراک گذاري در کلوب    اشتراک گذاري در فيس نما    اشتراک گذاري در گوگل پلاس    اشتراک گذاري در digg    اشتراک گذاري در stumbleupon    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک   ارسال نظر در مورد اين خبر
نام : *
نظر شما : *
کد امنيتي :   (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
» استفاده از کلمات رکيک، توهين به سايرين و استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نميباشد
» اگر به کیبرد فارسی دسترسی ندارید از سایت بهنویس کمک بگیرید.