ماشین جو | تاکید مرکل بر حفاظت از فروش خودروهای الکتریکی


تاکید مرکل بر حفاظت از فروش خودروهای الکتریکی  | بازديد : 308

طبق اعلام خانم آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان، دولت این کشور در حال بررسی امکان افزایش پشتیبانیش از خودروهای  الکتریکی است.
به گزارش حمایت از این بخش در شرایطی صورت می گیرد که آلمان به عنوان بزرگترین بازار خودروی اروپا در دستیابی به هدف توسعه یک میلیون دستگاهی خودروهای برقی تا ابتدای دهه جدید ناکام بوده.


از سویی دولت تاکنون خود را از ادامه یارانه های عمده به بخش فروش خودروهای  الکتریکی عقب کشیده و تنها 1.5 میلیون یورو را به تحقیقات آن ها اختصاص داده است. از سویی دیگر یکی دیگر از معدود اقدامات دولت این کشور اعمال معافیت مالیاتی برای خودروهای برقی بوده است.
اما چندی پیش خانم مرکل در یک موضع گیری جدید گفت: اگر چه تاکنون اقداماتی صورت گرفته ولی در حال حاضر آلمان راه جل دیگری جز حمایت بیشتر از خودروهای الکتریکی ندارد. وی افزود: ما بار دیگر شاخصه های لازم برای حمایت در این بخش را که در سراسر جهان نیز مورد استفاده قرار می گیرند، بررسی می کنیم.
گفتنی است فروش خودروهای الکتریکی در بازار سال گذشته آلمان، به دلیل عدم حمایت های تمام قد دولت از خریداران و ترغیب ایشان از 20 هزار دستگاه بیشتر نشد.

 

برچسب : 
تأکید مرکل
 
حفاظت از فروش
 
خودرو الکتریکی
 
ماشین جو
 
ماشين جو


اشتراک گذاري اين مطلب در :   اشتراک گذاري در کلوب    اشتراک گذاري در فيس نما    اشتراک گذاري در گوگل پلاس    اشتراک گذاري در digg    اشتراک گذاري در stumbleupon    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک   ارسال نظر در مورد اين خبر
نام : *
نظر شما : *
کد امنيتي :   (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
» استفاده از کلمات رکيک، توهين به سايرين و استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نميباشد
» اگر به کیبرد فارسی دسترسی ندارید از سایت بهنویس کمک بگیرید.