ماشین جو |  بهبود روند فعالیت خودروهای باربری


بهبود روند فعالیت خودروهای باربری  | بازديد : 318

به گزارش رئیس کانون انجمن صنفی رانندگان قزوین در خصوص وضعیت ناوگان باربری استان قزوین گفت :در حال حاضر فعالیت باربری های استان قزوین توسط سازمان حمل و نقل استان کنترل و نظارت می شود و مشخصات رانندگان و خودروها در سامانه این سازمان ثبت شده و مجوز حمل بار دارند. روند فعالیت خودروهای باربری نسبت به چند سال گذشته بهبود یافته است .علی اکبر  سیارمه در گفتگو با خبر نگار اظهار داشت:حدود 7هزار 500 دستگاه خودرو اعم از وانت بار و کامیون در ناوگان حمل و نقل استان قزوین فعالیت می کنند که از این تعداد حدود نیمی از آنها فرسوده اند و احتیاج به نوسازی دارند.
وی همچنین افزود :از سال 93 طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل و باری بری قزوین در کار گروه این سازمان قرار گرفته است ولی تا کنون به تصویب هیئت دولت نرسیده است .

رئیس کانون انجمن صنفی رانندگان قزوین خاطر نشان کرد : به محض تصویب طرح نوسازی خودروهای باربری توسط هیئت دولت اقدامات لازم جهت نوسازی خودرو های فرسوده انجام و از طریق تشکل ها و رسانه به رانندگان اعلام می شود.
وی مطرح کرد : در حال حاظر بخش قابل توجهی از خودرو های فعال در عرصه حمل و نقل به خصوص در زمینه باربری فرسوده بوده و توان ادامه فعالیت را ندارند.

 

برچسب : 
بهبود
 
روند فعالیت
 
خودرو باربری
 
ماشین جو
 
ماشين جو


اشتراک گذاري اين مطلب در :   اشتراک گذاري در کلوب    اشتراک گذاري در فيس نما    اشتراک گذاري در گوگل پلاس    اشتراک گذاري در digg    اشتراک گذاري در stumbleupon    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک   ارسال نظر در مورد اين خبر
نام : *
نظر شما : *
کد امنيتي :   (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
» استفاده از کلمات رکيک، توهين به سايرين و استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نميباشد
» اگر به کیبرد فارسی دسترسی ندارید از سایت بهنویس کمک بگیرید.