ماشین جو | رکورد تعداد خودروهای فراخوانی تویوتا


رکورد تعداد خودروهای فراخوانی تویوتا  | بازديد : 499

تویوتا بار دیگر فراخوان جدیدی رابرای خودورهای مجهز به کیسه های هوای تاکاتا اعلام کند. طبق اعلام شرکت ژاپنی تویوتا تعداد محصولات مشمول فراخوان این شرکت در ایالات متحده به 2915000 دستگاه رسیده است.


این شرکت در فراخوان جدید، خودروهای  کرولای مدل 2003 تا 2007، کرولا ماتریکس، توندرا مدل 2005 تا 2006، سکوپا مدل 2005 تا 2007 و لکسوس SC430 مدل 2003 تا 2007 را مشمول طرح بازگردانی قرارداد و از رانندگان آن ها خواست سریعا اقدام به تعویض کیسه های هوای تاکاتا نصب شده بر روی  این وسایل نقلیه نماید.
تویوتا موتور امریکا در بیانیه ای اعلام کرد: تمرکز اصلی تویوتا همچنان بر روی ایمنی و امنیت مشتریانش است. لذا در مسائل این چنینی بسیار سریع و ایمن وارد عمل خواهد شد.
این فراخوان بیش از 1365000 دستگاه از محصولات تویوتا در ایالات متحده را در بر میگیرد. قرار است دارندگان این محصول از طریق پست سفارشی از روند فراخوان مطلع شده و پس از بازگردانی خودروهایشان به نمایندگی های تویوتا تغییر آن ها به صورت رایگان صورت پذیرد.

برچسب : 
رکورد
 
خودرو فراخوانی
 
تویوتا
 
ماشین جو
 
ماشين جو


اشتراک گذاري اين مطلب در :   اشتراک گذاري در کلوب    اشتراک گذاري در فيس نما    اشتراک گذاري در گوگل پلاس    اشتراک گذاري در digg    اشتراک گذاري در stumbleupon    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک   ارسال نظر در مورد اين خبر
نام : *
نظر شما : *
کد امنيتي :   (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
» استفاده از کلمات رکيک، توهين به سايرين و استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نميباشد
» اگر به کیبرد فارسی دسترسی ندارید از سایت بهنویس کمک بگیرید.