ماشین جو | در آمریکا الانترا فرا خوان شد


در آمریکا الانترا فرا خوان شد | بازديد : 1272

مشکل خودروی هیوندای الانترا می تواند باعث به دردسر انداختن دیگر خودروهای داخل ترافیک شود و ممکن است به بروز تصادفات جاده ای منجر شود..
ماشین جو
 خودروهای هیوندای الانترا مدل 2013 در ایالات متحده به دلیل مشکل جدید چراغ های ترمز جمع آوری می شوند. به دلیل سوییچ کنترل کننده چراغ های ترمز ممکن است حتی پس از آن که راننده پدال ترمز را رها می کند چراغ ها روشن بمانند و راننده های پشت سری را به اشتباه بیاندارد. در واقع این رانندگان نخواهند فهمید که خودروی الانترا چه زمانی واقعا ترمز میکند و لذا بیش از حد به آن نزدیک شده و با آن برخورد کنند.

به گفته هیوندای امکان دارد که پدال استوپر پدال ترمز به مرور زمان از جای خود خارج شود و باعث روشن ماندن چراغ های ترمز گردد. هیوندای این مسئله را از طریق مراجعه مشتریانش به مراکز خدمات پس از فروش و گارانتی متوجه شده که در سال های پیش هم وجود داشته ولی در سال 2015 به اوج خود رسیده است .

حالا این شرکت 64500 دستگاه ازاین محصولات رافراخوان کرده و می خواهد آن ها را بدون دریافت هزینه ای تعمیر کند. ماشین جو

برچسب : 
هیوندای
 
الانترا
 
هیوندای الانترا
 
فراخوان
 
ماشين جو


اشتراک گذاري اين مطلب در :   اشتراک گذاري در کلوب    اشتراک گذاري در فيس نما    اشتراک گذاري در گوگل پلاس    اشتراک گذاري در digg    اشتراک گذاري در stumbleupon    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک   ارسال نظر در مورد اين خبر
نام : *
نظر شما : *
کد امنيتي :   (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
» استفاده از کلمات رکيک، توهين به سايرين و استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نميباشد
» اگر به کیبرد فارسی دسترسی ندارید از سایت بهنویس کمک بگیرید.