ماشین جو | مرسدس کلاس جی


مرسدس کلاس جی | بازديد : 1898

 انتظار می رود این خودرو در نمایشگاه خودروی فرانکفورت سال آینده رونمایی شود اما هنوز این امر تایید نشده است.
مرسدس بنز کلاس G طی سال های آینده تغییراتی عمده خواهد داشت و این مدل 35 ساله در حدی فیس لیفت می شود که به گفته مرسدس می تواند به عنوان خودرویی جدید عرضه شود.گفته می شود عرض این خودرو تا حدود 100 میلی متر افزایش خواهد یافت تا ثبات بهتری داشته و با سیستم تعلیق جلوی جدید و فضای داخلی بیش تر منطبق باشد. در عین حال این خودرو ظاهر نمادین و شاخص مدل کنونی خود را حفظ خواهد کرد. مدیر شاسی بلند مرسدس، Andreas Zygan گفت: "ما باید از میراث خود نگهداری کنیم."

کلاس G مرسدس همچنان با کد W463 شناخته می شود اما ساختار آن به طور قابل توجهی بازطراحی خواهد شد. در ساختار این خودرو آلومینیوم بیش تری به کار رفته و عرض آن به حدود 1860 میلی متر افزایش خواهد یافت. تغییر ساختار این خودرو هم چنین منجر به کاهش وزنی بیش از 300 کیلوگرم خواهد شد. سیستم تعلیق جلوی کلاس G جدید از ساختاری سه یا چهار نقطه ای بهره خواهد برد در حالی که یک سیستم فرمان الکترو-مکانیکی مدرن تر نیز برای آن در نظر گرفته شده است.

بدنه این خودرو ظاهر زاویه دار خود را حفظ کرده و شیشه جلویی تقریبا عمودی خواهد داشت. برخی عناصر این خودرو نیز الهام گرفته از کانسپت Ener-G-Force خواهد بود که در نمایشگاه خودروی لس آنجلس 2016 معرفی شد. به گفته منابع داخلی، این مدل نه تنها GL جدید را بلکه کلاس G بعدی را نیز نشان می دهد.

اصلاح کابین این خودرو نه تنها متمرکز بر افزایش فضای داخلی بوده بلکه صرف بهبود راحتی و کیفیت نیز می شود. سطح تکنولوژی این خودرو نیز افزایش خواهد یافت و ویژگی هایی همچون چراغ های LED و سیستم های ایمنی و کمک راننده برای آن تعبیه خواهد شد.

طیف موتورهای این خودرو نیز شامل 3.0 لیتری خطی شش سیلندر بنزینی و دیزلی خواهد بود که در کلاس E جدید نیز ارائه می شود.

برچسب : 
مرسدس
 
کلاس جی
 
مرسدس بنز کلاس G
 
کلاس G
 
ماشين جو


اشتراک گذاري اين مطلب در :   اشتراک گذاري در کلوب    اشتراک گذاري در فيس نما    اشتراک گذاري در گوگل پلاس    اشتراک گذاري در digg    اشتراک گذاري در stumbleupon    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک   ارسال نظر در مورد اين خبر
نام : *
نظر شما : *
کد امنيتي :   (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
» استفاده از کلمات رکيک، توهين به سايرين و استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نميباشد
» اگر به کیبرد فارسی دسترسی ندارید از سایت بهنویس کمک بگیرید.