ماشین جو | خودروی ram 1500


خودروی ram 1500 | بازديد : 1860

ram دو وانت نسخه مخصوص را به خط تولید خود اضافه خواهد کرد که شامل ram 1500 Rebel Mojave Sand و رم 1500 Ignition Orange اسپرت خواهد بود. ماشین جو

 نسخه مخصوص Mojave Sand دارای رنگ بدنه مخصوصی با همین نام است که به این وانت اختصاص دارد. این خودرو علاوه بر رنگ جدید به برچسب های مشکی، کاپوتی عملکردی و تودوزی تمام مشکی منحصر به فرد مجهز می شود. گلدوزی مشکی روی صندلی ها، دوخت و کف پایی های خاکستری همگی سبکی خاص در این وانت ایجاد می کنند.

مسلما تمام اصلاحات استاندارد Rebel از جمله تایرها و قطعات سیستم تعلیق بهتر و ایمنی زیر بدنه نیز برای این مدل ارائه می شود.

قیمت پایه این نسخه مخصوص 46910 دلار است و تنها 1500 دستگاه از این مدل تولید خواهد شد. این خودروها از دسامبر سال 2016 روانه نمایندگی های فروش خواهند شد.

ramهم چنین مدل 1500 Ignition Orange را عرضه خواهد کرد که دارای کاپوت عملکردی اسپرت با برچسب های مشکی و لوگوهای مشکی شده است. در کابین این خودرو، صندلی ها دارای دوخت Copperhead هستند و تریم نارنجی نیز در آن تعبیه شده است.

تولید این نسخه نیز به 1500 دستگاه محدود خواهد بود. ماشین جو
منبع : خبر خودرو

برچسب : 
ram 2
 
ram
 
رم دو
 
وانت
 
Mojave Sand
 
ماشين جو


اشتراک گذاري اين مطلب در :   اشتراک گذاري در کلوب    اشتراک گذاري در فيس نما    اشتراک گذاري در گوگل پلاس    اشتراک گذاري در digg    اشتراک گذاري در stumbleupon    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک   ارسال نظر در مورد اين خبر
نام : *
نظر شما : *
کد امنيتي :   (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
» استفاده از کلمات رکيک، توهين به سايرين و استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نميباشد
» اگر به کیبرد فارسی دسترسی ندارید از سایت بهنویس کمک بگیرید.