ماشین جو | قیمت ساندرو در بازار 10 میلیون افزایش داشته!!


قیمت ساندرو در بازار 10 میلیون افزایش داشته!! | بازديد : 2922

ساندرو استپ از همان ابتدا با حاشیه هایی روبرو بود از زمان ثبت نام که در مدت 10 دقیقه کلیه خودروها پیش فروش شدند تا زمان ورود به بازار که تفاوت قیمت 5 میلیون تومانی کارخانه تا بازار را پیدا کرد.
ساندرو استپ‌وی در نسخه دستی با قیمت 46 میلیون و 500 هزار تومان و در نمونه اتوماتیک با قیمت 52 میلیون و 500 هزار تومان توسط پارس خودرو به فروش می‌رسد و  این درحالی است که هم اکنون قیمت نوع اتوماتیک این خودرودر بازار 63 میلیون تومان و نوع دستی آن 49 میلیون تومان است

اما هم اکنون این افزایش قیمت روند بسیار فاحشی یافته است به طوریکه هم اکنون  اختلاف قیمت یک خودروی 52 میلیونی از کارخانه تا بازار به رقم 10 میلیون تومان رسیده است.

هفته گذشته قیمت این خودرو در بازار از 61 میلیون تومان به 63 میلیون تومان افزایش یافته است که به گفته فعالان بازار این افزایش قیمت به علت کمبود عرضه است ولی هرچند که شاید بتوان این دلیل  را یکی ازعوامل افزایش قیمت استپ وی ذکر کرد ولی در این میان  نقش دلال ها و واسطه ها  نیز در به وجو آمدن این وضعیت تاثیر گذار بوده است.

با افزایش قیمت ساندرو استپ وی  امروز از سایپا خبر رسید که شرکت پارس خودرو که یکی از زیر شاخه های  سایپا  محسوب می شود طرح فروش اینترنتی محصولات خود را که ساندرو استپ وی نیز درآن وجود دارد از روز شنبه آغاز می کند.

بر اساس خبری که سایپا منتشر کرده است رضا تقوی مدیربازاریابی و پیشبرد فروش گروه خودروسازی سایپا از آغاز فروش ویژه اینترنتی محصولات شرکت پارس خودروفروش پاییزه محصولات پارس خودرو از روز شنبه 29 آذر خبر داده است.

در این خبر آمده است:گروه خودرو سازی سایپا به منظور پاسخگویی به نیاز بازار خودروی کشور و ایجاد تعادل در بازار پیش فروش ویژه انواع محصولات شرکت پارس خودرو را آغاز خواهد نمود که بر اساس برنامه تولید طرح های متنوع فروش جهت پاسخگویی به سلایق مشتریان طراحی و ارائه می شود.

تقوی با اشاره  به آخرین گزارش منتشر شده توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، گفت : محصولات شرکت پارس خودرو در بالاترین سطوح کیفی قرار دارد که این موضوع موجب شده بسیاری از مشتریان تقاضای ثبت نام این خودروها را داشته باشند. در این بین محصولات با کیفیت ساندرو، تندر، پارس تندر و انواع برلیانسH300 در لیست خودروهای پیش فروش می باشد. ماشین جو
منبع : کارنت

برچسب : 
افزایش قیمت
 
رنو
 
رنو ساندرو
 
ساندرو
 
پارس خودرو
 
ماشين جو


اشتراک گذاري اين مطلب در :   اشتراک گذاري در کلوب    اشتراک گذاري در فيس نما    اشتراک گذاري در گوگل پلاس    اشتراک گذاري در digg    اشتراک گذاري در stumbleupon    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک   ارسال نظر در مورد اين خبر
نام : *
نظر شما : *
کد امنيتي :   (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
» استفاده از کلمات رکيک، توهين به سايرين و استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نميباشد
» اگر به کیبرد فارسی دسترسی ندارید از سایت بهنویس کمک بگیرید.