ماشین جو | افزایش قیمت سراتوهای وارداتی


افزایش قیمت سراتوهای وارداتی  | بازديد : 1957

قيمت گذاري خودروهاي وارداتي در ايران همواره تابعي از شرايط مختلف است كه در اين بين نرخ تعرفه هاي مصوب و قيمت دلار از موثرترين عوامل تعيين قيمت اين نوع خودروها محسوب مي شوند.

در سال 96 و با بسته شدن سايت ثبت سفارش خودروهاي وارداتي از سوي وزارت صنعت معدن وتجارت، شاهد افزايش بسيار زياد قيمت اين نوع خودروها هستيم و اين روند با افزايش قيمت دلار سرعتي دوچندان گرفته است به نحوي كه قيمت خودرو سراتو وارداتي از 125 ميليون در سال 95 به 200 ميليون تومان در سال 96 رسيده است و رشد 60 درصدي را تجربه كرده است و يا خودرو هيوندايي النترا كه قيمت آن از 128 ميليون تومان در سال 95 به 161 ميليون در سال 96 افزايش يافته و رشدي نزديك به 26 درصد را تجربه كرده است.

به همين نحو ساير خودروهاي خارجي و وارداتي نيز با افزايش سرسام آور قيمت همراه بوده اند و در اين بين تنها خودرو سراتو توليد شركت سايپاست كه توانسته با وجود افزايش تمام خودروهاي لوكس، با كمترين افزايش قيمتي خود را به عنوان يكي از محصولات با كيفيت و لوكس با قيمت مناسب در بازار مطرح كند.

اين خودرو با افزايش قيمتي حدود 5 درصد از 99 ميليون در سال 95 به 104 ميليون در سال 96 رسيده است و بي شك يكي از بهترين گزينه هاي خريد مشتريان خودروهاي لوكس در حال حاضر در كشور محسوب مي شود.

به نظر مي رسد سراتو سايپا با حفظ قيمت خود يكي از بهترين اولويت هاي خريد محصولات با كيفيت است چراكه اين خودرو با برخورداري از امكانات رفاهي چون سانروف، كروزكنترل، سيستم هوشمند key less و... پاسخگوي نياز متقاضيان خودروهاي لوكس خواهد بود.
mashinjo

برچسب : 
سراتو
 
کیا
 
قیمت
 
سایپا
 
اخبار خودرو
 
ماشين جو


اشتراک گذاري اين مطلب در :   اشتراک گذاري در کلوب    اشتراک گذاري در فيس نما    اشتراک گذاري در گوگل پلاس    اشتراک گذاري در digg    اشتراک گذاري در stumbleupon    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک   ارسال نظر در مورد اين خبر
نام : *
نظر شما : *
کد امنيتي :   (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
» استفاده از کلمات رکيک، توهين به سايرين و استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نميباشد
» اگر به کیبرد فارسی دسترسی ندارید از سایت بهنویس کمک بگیرید.